ТОП авторов и книг     ИСКАТЬ КНИГУ В БИБЛИОТЕКЕ

А  Б  В  Г  Д  Е  Ж  З  И  Й  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  AZ

 

– щиро дивувався Артурчик. – Ведь один из наших клиентов обязательно выиграет!
– Ага… – іронічно вів далі Нестор Євграфович. – Вот только вряд ли у него будет большое желание защищать нас от тех двух, которые случайно проиграют… Кстати, где презенты моим кипрским коллегам?
Асистент, який досі сидів навпочіпки і пакував пожитки, підвівся на ноги і, вказуючи пальцем на валізи, відповів:
– Вышиванки и матрешки местных политиков в этом чемодане, а киевские торты, горилку с перцем и бальзам «Цветущие каштаны» сейчас принесут из ресторана.
– Замечательно! – з неприхованим задоволенням сказав іміджмейкер і, доливаючи собі коньяку, продовжував розмірковувати:
– Но главное – деньги. Ты же помнишь мой принцип: честно заработанное должно быть надежно укрыто!
– Все в порядке, Нестор Евграфович! Позавчера я положил наши деньги на «Виза-карточку», – радісно прозвітував Артурчик.
Нестор Євграфович з награною тривогою поцікавився:
– Я надеюсь, не в «Бабай-банке»?!
– Ну, что вы, Нестор Евграфович! – образився помічник і, простягаючи шефові картку з чеком, пояснив:
– Это золотая карточка «Каравай-банка» – очень надежного банка с иностранным капиталом!
Іміджмейкер уважно роздивився чек. До нього несподівано повернувся вже забутий ним ліричний настрій, і він задоволено констатував:
– Да-а, неплохо мы тут наработали! Правду говорят о сказочном плодородии украинского чернозема!
– Ткни палку в землю – вырастет яблоня с золотыми яблоками… – піддакнув йому помічник.
Нестор Євграфович заховав карточку з чеком у внутрішню кишеню і діловито зауважив:
– Зеленые, в смысле – яблоки, тоже неплохо. Все дело в количестве и в возможности их благополучно унести! Кстати, как у нас с билетами? – запитав він помічника.
– Самолет на Кипр – завтра рано утром. Билеты доставят через пару часов, – лаконічно відзвітував той.

1
Час у номері політтехнологів минав повільно. По телевізору почалася чергова програма новин. Кореспондент вів репортаж на тлі виборчої дільниці Центрального виборчого округу:
– Ми продовжуємо слідкувати за перебігом сьогоднішнього голосування. На цій виборчий дільниці голосують відразу декілька кандидатів по Центральному виборчому округу. Щойно проголосував єдиний кандидат лівих сил Микита Ілліч Симорозенко…
Симорозенко, який вже, очевидно, проголосував, спускався сходами в оточенні своєї групи підтримки – у всіх були радісні обличчя, білі сорочки, червоні банти. Побачивши камеру, ліві підняли руки у вітанні «Рот Фронт». Кореспондент з мікрофоном навперейми кинувся до Симорозенка.
– Товарищ Симорозенко! Как вы оцениваете ход выборов? – запитав він у кандидата від лівих. Той зупинився – група підтримки зупинилася разом із ним. Симорозенко не приховував свого задоволення від чергового прояву уваги ЗМІ до його персони. Він пригладив рукою голову, позуючи перед камерою, підняв руку в ленінському жесті і урочисто вигукнув:
– Меня радует высокая явка на избирательных участках нашего округа! Это означает, что рабочий класс в едином порыве…
– Простите, Никита Ильич, но сегодня агитация запрещена законом… – з повагою попередив журналіст Симорозенка, але той невдоволено і голосно продовжував:
– Ох уж эти буржуазно-националистические законы!… Гм-гм… Лично я сегодня голосовал за согласие в обществе, социальный прогресс и за счастливое будущее наших детей! – патетично завершив лівий кандидат і поважно рушив зі своєю групою підтримки далі.
Тим часом журналіст, угледівши іншого кандидата, що наближався до будівлі виборчої дільниці, повернувся до камери обличчям і випалив:
– А ось до виборчої дільниці прямує кандидат від об'єднання націонал-демократичних сил округу Богдан Степанович Сливка…
Журналіст з таким самим завзяттям, як і до Симорозенка, кинувся навперейми до Сливки. Націонал-демократ – теж в оточенні групи підтримки – піднімався сходами будівлі виборчої дільниці, У всіх були радісні обличчя, вишиванки під піджаками і жовто-блакитні значки. Побачивши журналістів, вони підняли у вітанні руки, склавши пальці у «Тризуб».
– Пане Богдане! А якої думки ви про виборчі перегони? – поцікавився кореспондент у Сливки.
Сливці також було важко приховати, що увага ЗМІ йому дуже до вподоби. Зрештою, він і не приховував. Кандидат поправив кашкета і з готовністю радо поділився своєю особистою думкою:
– У мене викликає щире задоволення висока активність виборців. Це означає, що усі національно свідомі виборці…
– Пробачте, Богдане Степановичу, але сьогодні агітація заборонена законом! – обірвав журналіст Сливку, але той – щоправда, вже з неприхованим невдоволенням – все ж таки продовжив:
– Скільки можна жити за комуно-олігар-хічними законами!… Гм-гм… Особисто я сьогодні віддаю свій голос за злагоду в суспільстві, соціальний прогрес та щасливе майбутнє наших дітей!
Націонал-демократ таки завершив своє послання електоратові і поважно рушив зі своєю групою підтримки голосувати. Кореспондент знову повернувся обличчям до камери:
– Перед виборами усі рівні! Кого тільки не зустрінеш сьогодні на дільниці. Ось до нас організовано наближається згуртований загін виборців.
Із міліцейського мікроавтобуса вискочила група спецназівців з автоматами і в масках і рішуче рушили в напрямку виборчої дільниці. Кореспондент навперейми підбіг до офіцера-спецназівця:
– Здравія желаю, пане капітане! Я бачу, дорогою на якесь завдання ви заїхали виконати свій громадський обов'язок і проголосувати?!
Капітан зупинився, позуючи перед камерою, він поправив свій берет та кобуру з пістолетом, і впершись поглядом просто в об'єктив, чітко відрапортував:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58

ТОП авторов и книг     ИСКАТЬ КНИГУ В БИБЛИОТЕКЕ    

Рубрики

Рубрики